Paberlillede hulgimüük, meisterdan tellimuse peale lilledega kaunistatud kaarte ja karpe.

Lilledega kaunistatud karbid ja kaardid
Paberlillede hulgimüük
Väike liilia
Õunakringel Sinu peolaulale
Kodune ja imemaitsev
Telli
Previous slide
Next slide

Hingega valminud küpsetised, lillelised käsitöökaardid ja uus suur armastus- floristika on lahutamatu osa minu elust. Teen kõike täpselt nii palju, et enda hing heliseks. Küpsetada meeldib mulle rohkem, kui oma pere süüa jõuab. Seetõttu otsustasin hakata ka teistele pakkuma oma koduseid küpsetisi. Mul on suur rõõm, et seni olen saanud vaid väga head tagasisidet.

Lilled on minu elus alati nähtamatul moel olulist rolli mänginud. Pildistada on mulle neid koguaeg meeldinud, kuigi kodus ei ole mul palju lilli kunagi olnud. Tasapisi hakkasid aga minu ellu hiilima kunstlilled fotosessioonide tarbeks, seejärel paberlilled kaartide jaoks ja nüüdseks on tee mu juurde leidnud elusad lilled, ja ka kuivatatud ja stabiliseeritud taimed. 

Armastan neid seada kaartidele, kipudesse, küpsetistelegi ja tegelen ka edasimüügiga.

Olen üdini romantik, seetõttu on minu looming ka soe ja vahune. Kaunistan kaarte ja karpe lilledega ja püüan leida harmoonia nagu kimpudeski tegema peab. Üldiselt mul olemas kaarte ei ole, vaid need valmivad tellimuse peale vastavalt Sinu soovile.

Lisaks kaartide müügile on minu kaudu võimalik ka paberlilli osta ja tellida. Värvid ja suurused on peaaegu lõputud. Kui oled meisterdaja, siis kindlasti küsi pakkumist. 

Bloom for You kimbud, küpsetised ja paberlilled
kimp "Hingega"

kimp "Hingega"

Sellised väikesed kimbukesed valmisid minu oma laste 1.septembri aktuse puhul õpetajale.

Liilia, paberlilled

Paberlilled- liilia 1 cm läbimõõt

Paberlillede hulgimüük vastavalt Sinu soovitud värvile ja kogusele.