Siin lehel saavad kokku inimesed ja looming, tervendus ja higetee.

Kundalini Kakao

23.00

333 g

Kundalini Kakao on mahe toorkakao Peruu mägedest ja džunglitest. Kundalini Kakao on loodud, et aktiveerida Sinu Südametšakrat.Toorkakao on eelkõige tuntud kui energiat andev jook, mida see ka on. Kuid vastavalt kogusest ja Sinu harjumustest tulenevalt võib see olla ka lõõgastava ja maandava toimega. Kakao on rahustava toimega eelkõige kõrge magneesiumi sisalduse tõttu. Magneesiumi sisaldus kakaos aitab kehal pingeid vabastada, lõdvestab lihaseid ja soodustab kosutavat und.

6 laos

Kategooria:

Kirjeldus

Kakaod nimetatakse jumalate joogiks. Avasta ja koge miks. Kundalini Shakti. Meie jumalik vägi, kutsub Sind mediteerima oma Südametundel. Kuula oma intuitsiooni. Jälgi seda imet, kes Sa oled. Kundalini Kakao on loodud, et tuua Sind ühendusse oma südamehääle ja intuitsiooniga.

Kundalini Kakao omab Euroopa Liidu ökomärgistust ning on testitud laboris vastavatele nõuetele. Kakao valmistamisel ei kasutata lapstööjõudu.
Kundalini Kakao toetab jätkusuutlikust ja mahepõllunduse arengut. Kakaod toodetakse kõrgkvaliteedilise tehnikaga tehases masinate abil.

Kakao pärineb talle loomulikust keskkonnast. Kakao tegemisel on kasutatud tervet kakaouba ja on minimaalselt töödeldud ilma kuumutamata üle 40 kraadi, et säilitada selle parimad omadused. Kakao pärineb ausast kaubandusest ning on sisse pühitsetud Kundalini Kakao poolt armastusega.