ROLLIK jadeiidist näorullik

35.90

 

Näorulliku kasutamine on oluline osa igapäevasest nahahooldusest. Rollik roheline jadeiidist näorullik on ilutööriist, mida saab kasutada näomassaažis ja näojooga soojenduses.

Jadeiid on jaadi perekonda kuuluv kivi, mis sümboliseerib küllust, armastust, truudust ja head tervist. Seda kutsutakse Hiina meditsiinis isegi “taevakiviks”. Rolliku jahutav mõju on samuti oluline – mõned inimesed naudivad eriti jahedat rullikut ja panevad selle üleöö külmkappi ootele. Seega, olgu sinu kivi valik milline tahes, näorulliku kasutamine on kindel viis oma naha heaolu ja ilu toetamiseks.

See imeline näorullik sobib nii hommikuseks kui ka õhtuseks rituaaliks – lihtsalt kasuta eelnevalt puhastatud nahale koos palsami või õliga. Näorullik aitab omakorda kaasa toodete sügavamale imendumisele ja tõhusamale toimele. Pärast kasutamist on oluline oma näorullik alati hoolikalt puhastada, et tagada selle pikaealisus ja puhtus.

 

NB! Kuna tegemist on loodusliku kristalliga, siis iga rullik on veidi omamoodi ja erinev. Identseid näorullikuid ei eksisteeri.

Kategooriad: ,