KÜLASTA HINGEGA.EU STUUDIO-POODI NARVA MNT.13

Jane Photostories

Pildistama hakkasin tõsisemalt 2012 suvel oma teise lapse kõrvalt, kui ta oli alles 6kuune. Esialgu tuttavatele hobikorras, kuid huvi minu töö vastu kasvas nii nagu ka minu südamesoov oma nägemust tänastest hetkedes inimestele igavikku talletada.

Olen alati ette kujutanud, et näen Sinu sisse ja pildistan Sinu hinge. Nii on iga sessioon eriline ja kontakt kliendiga on mulle ääretult oluline. See ei ole mulle lihtsalt töö, see on missioon. Seni on minu kliendid olnud vägagi minu inimesed. Aitäh!

Olen Saaremaalt pärit ja oma fototeekonda alustasin samuti seal. Mul oli Kuressaares pea 5 aastat ka oma armas valge ja hubane fotostuudio. Elul olid aga omad plaanid ja tundsid südames, et pean edasi liikuma. Nüüd pesitsen Harjumaal, Jüris. Saaremaa on siiski jäädavalt olulisel kohal, kuna seal on minu lähedased ja ikka veel suure osa pildistamistest teen kodusaarel.

2019 suvel õppisin Tallinnas Make Up Store meigikoolis jumestajaks, et mul oleks võimalik pakkuda oma klientidele mugavust. Minu eesmärk oli saada peamised teadmised ja see otsus on end igati õigustanud. Teen jumestust vähemalt 25% oma modellidest ise. Pakun seda ka eraldi teenusena.

Detsembris 2022 avasin taas fotostuudio Tallinna Kesklinnas, Narva mnt 13 I korrusel. Asun täpselt nurga peal Kadrioru poolses küljes! See stuudio ei ole lihtsalt fotostuudio, vaid see on kohtumiste koht.

Ootan Sind lisaks pildistamisele sinna, kui tunned, et vajad ärakuulamist, julgustavat sõna, ka siis kui soovid oma südame kutsel teha midagi uut. See on kasvamise ja rahu koht. Sellest kirjutan ka peagi täpsemalt. Instagramis võid jälgida @hingega.eu kontot, seal on kõige enam jooskvalt postitusi minu tegemiste ja mõtete kohta.

Previous
Next

Jane Vogt

Olen juba mitu aastat olnud Viewbug Community liige ja seal on minu kõige lemmikumatest piltidest ka ülevaade kategooriate kaupa.


Portfoolio


Fotosessioonid

Ootan Sind jäädvustama tänased hetked igavikku. Pildistamise aeg ei ole limiteeritud. Ideaalne on, kui jõuame võtta hetke, et hingata, jutustada, mõtestada milleks pilte teeme, mida oluliseks peame. See on aja peatamine, samas rännak läbi peatatud aja. Minu suurim soov on, et pildilt ennast ära tunned või siis õpid ennast tundma.

  • 5 valitud pilti töötlusega 111.-
  • 10 valitud pilti töötlusega 222.-
  • 20 valitud pilti töötlusega 333.-
  • Lisapilt 12.- tk (alates 20 pildiga paketist)
Hinnad sisaldavad käibemaksu

Fotoraamatute kujundamine

Minu käest on võimalik tellida ka fotoraamatuid, kalendreid, fotokarpe ja palju muud.
Seda nii minu pildistatud piltidest kui Sinu oma pildimaterjalist.

Fotoraamatud, mida pakun on väga erilised- paksulehelised ja võimalused kaante ja lehekülgede materjalides ja kujundustes on väga suured.

Olen pakkunud oma klientidele juba aastaid võimalust neid erilisi mälestusesemeid ja kujundanud kümneid raamatuid. Ka minu oma pere fotosessioonid on igal aastal saanud kaante vahele ja laste kasvamisel on need olnud imeliseks saatjaks neile. Tulevikus kindlasti veel enam.

Lisaks raamatutele on võimalik tellida seinapilte, kalendreid, pildikarpe ja palju muud. Tasapisi proovin siia lisada juba tellitud tooteid ja kindlasti teen peagi ka mõne kampaania uute toodete tutvustuseks.

Fotoraamatute hinnad algavad umbes 100.-, aga kinnitan, et see on iga senti väärt.

Tagasiside

Previous
Next