Kogukond inimestega kellega olen teinud koostööd ja kelle tooteid-teenuseid väga hindan. Kes ajavad oma asja samamoodi hingega. Nad on inspireerivad ja pühendunud sellele, et aidata Sul terveneda vaimselt ja füüsiliselt, saada kontakt oma hingega. Vaata, saa tuttavaks ja ilmselt leiad ennastki mingil hetkel nendega

Merilin Rohtma

Yumeiho treener

“Yumeihoni jõudsin “juhuslikult” läbi oma valu ja vajaduse. Olin tol hetkel elus sellises kohas, kus vajasin muutust. Kontori töö tundus iga päevaga üha suurem raskus ja vaev.
Äratundmine oli juba esimese yumeiho kogemusega oma kehal. Järgnes aastaid kestev ümberõpe.
Yumeiho® diplomi ja litsentsi sain aastal 2013. Sellest ajast peale on olnud yumeiho minu peamine fookus.
Need aastad on olnud rännak ja teekond. Tunnetades kliendi keha, otsides lahendusi ja leevendusi vaevustele, õpin iga kord ka pisut enam tunnetama enese kogemust oma kehas.
Valu tuleb selleks, et märku anda, et kehas on midagi, mis vajab tähelepanu ja tegelemist.”

Mari Pukk

Terapeut, sertifitseeritud konstellöör ja transpersonaalne nõustaja

Olen sertifitseeritud perekonstellöör ja äri- ja organisatsiooni konstellöör. Jätkan õpinguid Kliendikesksete struktuursete ja sisemiste osade konstellatsioonide õppes. Lisaks olen sertifitseeritud transpersonaalne nõustaja ja hüpnoterapeut.

Viis-kuus aastat oma elust olen tegelenud ka fitnessi-spordiga. See kõik on mind juhtinud enesearengu teele ja viinudki mind õppima psühhoteraapiat ja konstellatsioone. Õpin ja täiendan end pidevalt. Mul on hea meel, kui saan Sinu arengu teekonnal Sulle abiks olla.

Pille Lengi

Tilk! looduskosmeetika brändi asutaja. 

Tilk! on Eesti looduskosmeetika bränd, mis sai alguse reisimisest. Olen mitmekülgne maailmaavastaja, kes armastab matkata mägedes, veeta aega rannas ning avastada suurlinnu. Ajapikku hakkasin märkama, et kiire elutempo suurlinnades, saastunud õhk, järsud kliimamuutused, ajavahe ja lennuki konditsioneeritud õhk mõjuvad halvasti minu kehale ning nahale. Lahendust pakkus looduskosmeetika.

Kõik Tilk! kreemid on valmistatud 100% looduslikest koostisosadest ning need on parabeeni- ja mineraalõlidevabad ning neid ei ole katsetatud loomade peal. Tilk! looduskosmeetika on minu viis eksportida Eestimaa puhast loodust ja ökoriigi mainet laia maailma. Avasta Eesti looduskosmeetika võlud!

Siret Närja

Transformatsiooni coach

Tegutsen igapäevaselt coachina. Olen läbinud ICF poolt sertifitseeritud Erickson Lahenduskeskse Coachingu Programmi (136 tundi). 

Sügav huvi ja kirg mõista inimest tervikuna – inimese keha ja meele seost, rahulolu ja heaolu loomise võimalusi, on pannud mind viimase 12 aasta jooksul tuhandeid ja tuhandeid tunde omal käel õppima ning õpitut praktiseerima. Lisaks olen läbinud ka mitmeid koolitusi. Nt. massööri eriala, joogaõpetaja, leebe bioenergeetika, ajurveeda, shindo jne. Massööriterapeudina töötasin kuus aastat.

Hingega

Brite Vilgo

Joogatreener, fotograaf, tantsija

Pille Retter

kunstink- Hingetäpid, kirjanik

Pille on kunstnik. Lisaks  on ta inspireeriv ja imeline naine, kes jagab oma lugu… oma elu lugu võitluses vähiga.
Pillel on ilmumas tema esikraamat “Ma valin elu- otse ja austalt”, mis on hetkel ettetellimisel jestribe.com kodulehel

Raamatu “Ma valin elu- otse ja ausalt” ettetellimise link

Helen Haava

Biodünaamilise hingamise ja trauma vabastuse (BBTRS) praktik

Rikardia.com keskkonna ja kogukonna looja

Mind on alati köitnud inimene ning tema tegelikud, piiritud võimed. See on tõuganud õppima erinevaid teraapia, meele ja kehatöö tehnikaid ning süüvima tervisliku toitumise nüanssidesse.

Tänaseks on tänu hingamisteraapiale muutunud kõik minu isiklikus elus: elupõlisest finantsinimesest on saanud terapeut, suhted mehe ja lastega on harmoonilisemad, olen igapäevaselt palju rohkem kohal ja päriselt õnnelik, olemises on kergust ja helgust. Tean, et ainult mina saan enda eest hingata ja muutudes ise, muutub kogu maailm mu ümber. Elu on põnev.

 

Britta Burket

Coach ja mentor

Rikardia.com keskkonna ja kogukonna looj

Töö ja kokkupuuted inimestega on viinud arusaamiseni, et võime kavatseda parimaid asju, kuid tegelikkus võib osutuda kardinaalselt teiseks. Taolised erinevused võivad olla väga segadusse viivad, moraali ja motivatsiooni alandavad, eneseusku kahandavad ning toovad kaasa mitmeid muid ebameeldivaid tundeid. Seepärast on minu eesmärk aidata selgust saada sind segadusse ajavas teemas, mõtestada lahti olulised valdkonnad ja kokku leppida muutuste teekond, et jõuda visualiseeritud punkti. 

Iga muutus ei tarvitse olla nii sirgjooneline nagu üks lause suudab kirjeldada ja see teekond on teinekord käänuline ning võib juhtuda, et algselt soovitu muudab oma olulisust poolel teel. Toetan ja annan tagasisidet sinu valitud muutuse teekonnal.

 

Andres Põhjala

Terapeut ja kogemusnõustaja, koolitaja

Täna töötan terapeudi ja nõustajana erapraksises Andres Põhjala Teraapia. Selle elukutseni jõudsin puhtalt läbi isikliku vajaduse vaimselt ja füüsiliselt terveneda.

Olen spetsialiseerunud tööle kaassõltuvust ja sõltuvust kannatavate inimestega, kuna mul on nende kompleksete psühholoogiliste seisunditega enda isiklik kogemus. Ja ka nende seisunditega toime tulemisel. Kuid võtan vastu ka teistsuguste probleemolukordadega inimesi, juhatades neid läbi psühholoogiliste keerdkäikude enseteadlikkuse ja tervenemise suunas.

Veronika Ilves

kehaterapeut, natukene kunstnik, kirjanik ja luuletaja

Ma olen veendunud, et Keha vabastamisel avanevad unikaalsed võimalused, mis aitavad meil kogeda elu sügavamalt ja rikkalikumalt. Keha on nagu lõuend, millele elu maalib oma värvikirevaid pilte, ja minu missiooniks on aidata inimestel sellel lõuendil luua ilusam ja tervislikum kunstiteos.

Kas oled kunagi tundnud, et sinu keha võiks olla sinu liitlane, mitte takistus? Kas soovid kogeda emotsionaalset vabadust, tasakaalu oma elus, rohkem loomingulist tegutsemist ja samal ajal saavutada sirgem rüht ning tugevam keha? Just siin astubki mängu minu kehateraapia, kus ma aitan sul kasutades sinu Keha sees olevaid mälukoode jõuda iseendani, tuvastada oma sisemine jõuallikas ning nende kahe toel liikuda oma eesmärkideni.

 

Kadi-Maarija Maripuu

konsultatsioonid (eraseansid, konstellatsioon, human design)

“Kadi-Maarija konsultatsioonidest jääb südamesse alati soe tunne, et me juba olemegi õigel ajal õiget asja tegemas. Tugevus ja ressurss on meis endis olemas ning see tabalukk tuleb vaikselt lahti muukida.” Entreprenööritajate podcast. 

Kadi-Maarija tööriistakasti kuulub konstellatsioonimeetod (pere, struktuurne),  teadvuseväljade tajumine & tasakaalustamine, traumateadlikkus, varju alkeemia, oskus lugeda kehasõnumeid & tõlkida keha ja hinge väljendust, disainiteadlik (Human Design) elamine, hääle ja loovuse avamine. Tema missiooniks on toetada igaühe unikaalsust ja teadlikkust, et maailm saaks olla rikkalik paik!

Karen Kuldnokk

Saunarännakud ja šamanistlikud rännakud, naisteringid koos kehatööga, individuaalteraapia

Teen erinevaid šamanistlikke rituaale ja korraldan naisteringe. Eriti köidavad mind saunarituaalid, kus olen ühendanud vanaeesti ja indiaanitraditsiooni. Hingestavaim kogemus minu jaoks on olnud kahe inimese rituaalne paaripanek. Olen tegutsenud joogaõpetajana ning korraldanud alates 2015. aastast naisteringe ja -retriite. Mulle on hingelähedane šamanistlik maailmapilt, mille kohaselt maailm on hingestatud ja kõik loodu on ühenduses.

Olen iseennast ja maailma uurinud erinevate praktikate kaudu: jooga ja meditatsioon, bioeenergeetika, Brandon Baysi rännakuteraapia, transpersonaalne psühholoogia, jungiaanlik teraapia, taimeravi. Olen käinud rändamas ja ennast avastamas põlisameeriklaste juures.