Olen ilu looja, ilu nähtavaks tooja! Ma olen maagia looja, maagia nähtavaks tooja!
Kõige ilusamad on päris hetked - siirad ja ehedad. Kogu oma võlus ja valus. Julgeda olla ise, piirideta ja piiranguteta, on tõeline oskus. Just nii vaba kui Sinu hing on loodud.

MINA kui kuulaja, mõttementor

Mõttementor kõlab mulle endale vähemalt uhkelt. See on kõige täpsem sõnastus sellele, kuidas end kirjeldaksin. See on mu enda leiutatud tiitel ja loodan, et olen selle vääriline või kasvan selleks.

Ma armastan inimeste kuulamist ja perspektiivi avamist ja oma kogemuste jagamist. Usun aga, et kõige alus on olla kuulatud ja nähtud. Selleks ma siin olengi. Ka mina iga päev õpin, et olla selles veel parem. 

Kui Sa tunned, et minu olemus on kooskõlas Sinu Hingega ja ta soovib just minule end avada, siis ootan Sind avatud südamega Hingega stuudiosse. Võta ühendust ja lepime kohtumiseks aja kokku. 

Minu ümber on palju häid spetsialiste, kes inimesi aitavad. Saan Sulle soovitusi jagada, kelle juurde oma murega pöörduda või leiad nad ka ise siin kodulehel Kogukonna nupu alt. 

MINA kui fotograaf

Kui Sul on hea päev, kus tunned tugevalt oma suuna ja olemuse ära, näed oma väge, siis tasub see energia ka pildile püüda.

Hiljem, kui peaksid olema enda sees madalamas kohas, siis pilti vaadates, on lihtsam samastuda selle kõrge energiaga ja end tagasi upitada heasse kohta. Sest vahel me kaome ära halli.

See käib portreesessioonide kohta, kus saad ühenduse oma MINAga. Oma Hingega.

Samuti näed madalamas sageduses seda pilti vaadates ära kohad, mis fassaadi all peidus… kui julged vaadata.

Fotorännakud on imeline viis saada endale lähemale – olen kuulaja, soovi korral avan perspektiivi, teeme pilti ja saame koosloomisest uut hoogu.

Naudin väga ka hetkede püüdmist nii nagu nad on, dokumenteerimist sündmustel, koosviibimistel või Sinu pere tegemistes. 

Soovi korral olen Sulle hoopis mentoriks, kui soovid õppida fotograafiat.

MINA kui jumestaja

Jumestus on nagu maalimine, aga kõige ilusamale lõuendile, mis siin maailmas olemas on. Jumestusega ma rõhutan Sinu ilu. 

Kuigi samavõrd hindan ma ehedust, siis jumestus annab aegajalt mingi teise Power tunde sisse. Minul näiteks tuleb täiesti uus olemus siis välja. Kindlasti tasub seda katsetada vahest kas peole minnes, argipäeva raputamiseks või pildistamisel. 

Soovi korral jagan Sulle jumestamise nõuandeid.