Otsus

“Nothing changes if nothing changes” – See on üks imeline tõde, mille sees on peidus nii palju tarkust.

Otsust midagi päriselt muuta, on tihti väga raske ja tihti ka valus teha. Me alatasa mängime pigem muutumise mängu, kus arvame, et kui ma nüüd naaaatukene muudan, siis juhtub ime. Vahest juhtub, aga tihti on vaja astuda drastilisi samme, lõigata täielikult läbi sidemeid ja astuda uusi radu. Ja mida valusam see mõte tundub, siis seda õigem see on, ma usun. Sest Sinu Mina teab!

Kui elad teadmises, et kõik juhtub siis kui vaja ja nii nagu vaja, siis pigem aitad Sa soovide loomisele kaasa, kui neist lahti lased. See on ju teadatuntud tõde, aga jõuab kohale ikka omal ajal- igal ühel omal! Otsus ja teadmine tuleb ikka läbi iseenda taipamise ja iseenda läbielatu. Me ei saa kedagi õpetada, saame vaid inspireerida!

Igal ühel on oma tõde ja see on alati õige – tema jaoks, sellel hetkel. Kui see Sinu sees toob üles reaktsioone, tundepuhanguid, siis on Sinu asi märgata, mis Sinus rääkida tahab, mis vajab tervendamist, mis vajab hoolt!

Kaitses olekus muidugi inimene seda ei näe, hing aga teab kõiki vastuseid. Seepärast on vajalik võtta Paus, et märgata oma tunnete tagamaid. Me ise saamegi enda jaoks kõige rohkem ära teha. Mitte keegi teine!

Ja kui oled teinud otsuse ja seda muuta soovid, siis tea, et Sul on selleks õigus. Aga tea ka, et see miski, mis soovib, et ümber otsustad, võib olla vana muster, mis Sind ikka ja jälle testima tuleb. Nii võid käia ümberotsustamiste jada üha uuesti ja uuesti. Kui aga hing juba teab, et Sa suudad rohkem, siis suudad ka jääda endale kindlaks…. Lõplikult ja uus saab algus!

 

Sinule Hingega,

Jane