STUUDIOST

Hingega stuudio - See on Sinu ja Minu ja Meie rahulik paik, kus Sa oled alati hoitud.
Uks on Sulle avatud just siis kui selleks on õige aeg.
Hingega pood-stuudio on rahulik stuudiopesa Tallinna kesklinnas, kus aeg justkui peatub. Olenemata akna taga voorivast liiklusest ja keskuse saginast, on selles ruumis Hingel kerge ja hea olla. See on oma energia poolest nagu laadimispunkt. Tule ja koge ise!
 
Päeval on see helge ja kerge, õhtul hubane ja õdus pesa. Siit on Sul võimalik kaasa osta ka tassike teed:) Leiad poest kvaliteetseid ja armastusega loodud tooteid erinevatelt Eesti brändidelt. Samuti toimuvad Hingepesas praktikad ja ringid kehale ja meelele erinevate oma ala spetsialistide juhendamisel.

Hingega stuudios on Sul võimalus korraldada oma väike rahuliku loomuga üritus, töötuba, koosviibimine või mistahes mõte või tunne Sulle siin tuleb. Tütarlapsed on siin tähistanud sünnipäeva, suured on saanud kokku, et jagada südamest südamesse. 
 
Stuudio pakub Sulle võimalust päevaks püsti panna oma pop-up pood. Sina saad end mõnusalt siin sisse seada ja kõik fännid oma toodete või teenustega tutvuma kutsuda. 
 
Olen fotograaf ja jumestaja, nii et stuudio on ka selleks just õige koht, kui minu lihtne klassikaline käekiri Sind kõnetab. 

Kingipoest leiad ka tooteid teistelt armsatelt ja südamega tegijatelt

STAY YOUNG

WÖSEL