See on tunda, kui oma asja tehakse südamega. See soojus ja armastus kandub pingutusetagi edasi.

Asjad ei ole lihtsalt asjad, kui nende loomine tuleb hinge kasvamisega koos, oma õige koha otsimisega ja leidmisega. See leht on inspireerivate Hingede lugude koht, keda mul on olnud võimalus oma elus kohata ja mul on au jagada nende loomingut.

Olime Pillega saatuse tahtel sattunud koos ürgsete metsade vahele. Oleme juba aastaid üksteise orbiidil lähemalt ja kaugemalt kokku puutunud, kuid täna rohkem kui kunagi varem tunneme ühtemoodi, julgen öelda. 
 
Peale kahepäevast JCI Estonia (Ettevõtlike Noorte Koda) Akadeemiat, mis oli täis enesearengut ja proovilepanekuid, võtsime ette rännaku. Lasime endal tunda kõiki tundeid ja kanda meid  hetkedel loomulikku rada. 
 
 
tilk! Forest on rohkem kui lihtsalt looduslik nahahooldussari. See on kui rännak oma hinge sügavatesse kihtidesse, mis ootavad avastamist. Justkui rännak sisemisse ürgsesse põlismetsa, mis tervitab Sind oma imeilusa maagiaga.
 
Olles ise eneseotsingu rajal, hakkasin tihti otsima ühendust looduse ja metsaga. Sellel rännakul hakkas mu ellu üha sagedasemalt ilmuma kuusepuu, mis sai kui ühenduslüliks minu ja ürgse metsa vahel. See võimas side aitas mul tulla keskmesse ning leida rahu ja tasakaalupunkt igapäevaelus. Samas tundsin sügaval sisimas, kuidas kuusk otsis ühendust ja kontakti, et rääkida oma väe ja loomise lugu ning olla ka nahaprobleemide leevendajaks.
 
See sari on kui ülistus metsale ja tema andidele, mis toetavad ja kannavad meie elusid. Sellest sarjast leiad tooted, mis kannavad endas ürgse metsa väge ja energiat. Seda nii igapäevases nahahoolduses kui ka sügavamas mõttes.
ww.tilk.bio